Bun venit pe:4Forumz
Bun venit pe:4Forumz
Bun venit pe:4Forumz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bun Venit !!
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Sv files 2010

In jos 
AutorMesaj
Divin

Divin


Mesaje : 43
Data de inscriere : 09/10/2011
Localizare : Constanta

Sv files 2010 Empty
MesajSubiect: Sv files 2010   Sv files 2010 EmptyJoi Oct 13, 2011 9:18 am

Salut azi o sa iti arat cum sa ai faci server files 2010 cu level 127 si status normal.Cum bine stiti server files 2010 vine cu un game cu level 150 si status mare 114 asa ca eu va voi arata cum sa faci acel status si level ,127 si 90!Vor fi citi va pasi!
1.Luati acest game si intrati cu winscp sau filezilia in /usr/home/game/share si il puneti si ii dati permisiuni 777
2.Acum daca serverul este in stare de login conectativa si dati comanda de start cd /home/game && sh start.sh petru cei care nu o stiu uitatio!
3.Acum dupa ce o sa apara cele 4 conexiuni o sa vedeti cum nu va logheaza pe server dar voi totusi ati facut totul calumea!Aici este vorba de client un fiser in client numit metin2.bin nu va da voie sa va logati pentru ca nu ieste pus pongul!Nu va temeti vil dau deja configurat!Uitatil sus
Acest fisiere il puneti in folder de la client si il suprapuneti peste celalant!
Acuma acuma ar trebui sa va puteti loga!
COD: SELECTAŢI TOT
1234abcd5678efgh
el se poate modifica cu un hex editor!Pentru cei care vor sa ifi pune pongul singuri in acel metin2.bin uitatil sus
Daca vam ajutat dati un thx!Va multumesc ca ati citit acest tutorial si sper ca va fost de folos!
Multumiri:Nytro!
Sus In jos
 
Sv files 2010
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [LISTA] Link to All Server Files
» [LISTA]Client-uri Modificate 2009-2010
» [LISTA]Client-uri Modificate 2010-2011

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bun venit pe:4Forumz :: 4SERVER :: Tutoriale & Ghiduri-
Mergi direct la: